Skontaktuj się z Nami (+48) 12 446 66 66

Zarządzanie leadami i sprzedażą

Pozwalamy na zachowanie kontroli od śledzenia leadów, prowadzenie sprzedaży i do sprzedaży.

Wypróbuj Egito za darmo

Rozbudowany CRM

Uporządkuj ostatecznie bazę kontaktową. Centralnie udostępniana i aktualizowana pozwoli uniknąć nieporozumień i dublowania działań. Zbieraj informacje, które wykorzystasz by lepiej zrozumieć potrzeby klienta i wiele wiele więcej .

Lead scoring oraz segmentacja klientów

Dzięki wbudowanym narzędziom będziesz w stanie wiedzieć ile potencjalnych leadów posiadasz, kiedy się z nimi skontaktować a także weryfikować opłacalność działań dla danej kategorii leadów.  Dowiedz się więcej.

Cały proces w jednym miejscu

Przygotowany system pozwala na wsparcie procesu od pozyskania kontaktu, przez proces sprzedaży a kończąc na realizacji. Od prostego działania – do wieloetapowych negocjacji. Dowiedz się więcej.

Analiza działań i kontrola wyników

Dowiedz się tego co potrzebujesz i wyciągaj wnioski na bazie twardych danych zebranych w systemie.Działaj mądrze w oparciu o rzeczywiste informacje. Dowiedz się więcej.

Wsparcie zespołów i regionów

Pakiet narzędzi przygotowanych aby usprawnić pracę przedstawicieli mobilnych i regionalnych,  Interaktywna mapa i rozbudowane możliwości nadawania uprawnień. Dowiedz się więcej.

Stwórz dowolny proces

Wykorzystaj kreatory i elastyczność systemu aby wesprzeć swój proces – już nie musisz naginać firmy do systemu, system dopasuje się do Twojej firmy. Dowiedz się więcej.

Mobile

Dostęp do danych w systemie możliwy jest z urządzeń mobilnych – umożliwiamy pracę także w trybie offline. Dowiedz się więcej.

Skutecznie zarządzaj sprzedażą

Wypróbuj Egito

Top