Skontaktuj się z nami (+48) 12 446 66 66

Dobre praktyki: Migracja do Egito CRM

Innowacje i rozwiązania IT to nierozłączna para. Procesem naturalnym jest stały rozwój oprogramowania a Ci, którzy nie nadążą za zmiennością cyfrowego świata niewystarczająco zaspokoją potrzeby swoich klientów. Wychodząc naprzeciw tym poszukującym nowoczesnego oprogramowania i obsługi na odpowiednim poziomie pomagamy płynniej przejść proces migracji.

  1. Dobrze zastanów się nad tym do czego będziesz wykorzystywał Egito CRM. Nie jest to tak oczywiste ze względu na możliwości systemu i modułowość rozwiązań dla konkretnego klienta. Szczególnie, że nie ograniczyliśmy się do funkcji CRM i dodaliśmy funkcje obecne w często mocno specjalistycznych programach. Szczegóły realizacji Twoich potrzeb radzimy przedyskutować z naszymi konsultantami.
  2. Przeanalizuj ilość źródeł, z których potrzebował będziesz danych. Mogą to być poprzednio używane programy, które posiadały funkcje eksportu. W Egito CRM możesz je później zaimportować do różnych modułów. Tak przeniesiona baza danych nie oznacza rezygnacji z innych programów. Będą one działać niezależnie i zmiany dokonane w Egito CRM nie będą miały wpływu na inne bazy danych. W ten sposób możesz przesiąść się z jednego oprogramowania do Egito CRM lub jednorazowo zsynchronizować prace obu programów.
  3. Egito CRM niestety nie zrobi dla Ciebie wszystkiego (np. kawy), ale korzystamy z możliwości współpracy z innymi, specjalistycznymi rozwiązaniami. Dzięki temu wachlarz zastosowań wzrasta a musimy przyznać, że nie ustajemy w wyszukiwaniu kolejnych, przydatnych Tobie, integracji.