Skontaktuj się z nami (+48) 12 446 66 66

Różnice

Różnice między wybraną wersją a wersją aktualną.

Odnośnik do tego porównania

help:integration:enova [2018/02/20 15:01]
akrzyzanowski utworzono
help:integration:enova [2019/05/22 14:15] (aktualna)
akrzyzanowski [Integracja z Enova]
Linia 1: Linia 1:
-====== Integracja z ENOVA ======+====== Integracja z Enova ======
 Wystawiając faktury z poziomu Egito CRM dodawane sa kolejne pozycje do Rejestru VAT. Wystawiając faktury z poziomu Egito CRM dodawane sa kolejne pozycje do Rejestru VAT.
-Umożliwiliśmy eksport Rejestru VAT w formacie XML zgodnym z importerem w ENOVA+Umożliwiliśmy eksport Rejestru VAT w formacie XML zgodnym z importerem w programie Enova
-Być może konieczna będzie konfiguracja niektórych z parametrów eksportu by importować do aściwych miejsc w Enovie. W takich przypadkach prosimy o kontakt z naszym [[pomoc@egito.pl|Działem pomocy]].+Aktywacja integracji znajduje się w **Ustawienia>​Ustawienia główne>​Integracje>​Enova**  
 ===== Jak udostępnić tę opcję użytkownikowi?​ ===== ===== Jak udostępnić tę opcję użytkownikowi?​ =====
-Domyślnie nawet administrator nie ma uprawnień do eksportowania w formacie Enova XML. Takie uprawnienia ​moga byc nadane dowolnemu użytkownikowi. Poprzez Ustawienia>​Lista użytkowników przechodzimy do wybranego użytkownika i do jego Uprawnień (lewy panel). Tam jedną z opcji Eksportów księgowych jest **Enova eksport**.+Domyślnie nawet administrator nie ma uprawnień do eksportowania w formacie Enova XML. Takie uprawnienia ​mogą być nadane dowolnemu użytkownikowi. Poprzez Ustawienia>​Lista użytkowników przechodzimy do wybranego użytkownika i do jego Uprawnień (lewy panel). Tam jedną z opcji Eksportów księgowych jest Enova eksport.
  
-Po przelogowaniu użytkownik ​nad listą Rejestr Vat zobaczy przycisk ​**ENOVA XML**. +Po przelogowaniu użytkownik ​w widoku Eksportów księgowych ​zobaczy przycisk ENOVA XML. Pobrany plik można zaimportować do Enova. 
-Pobrany plik można zaimportować do Enovy.+===== Jak eksportować dane? ===== 
 +W zakładce Sprzedaż dostępna jest sekcja dotycząca Eksportów księgowych. 
 +Użytkownik może wybrać zarówno zakres jak i format eksportowanych danych. 
 +Jeżeli integracja Enova jest aktywna pojawią się odpowiednie przyciski do uzyskania XML zgodnego z Enovą.