Skontaktuj się z nami (+48) 12 446 66 66

Szybki początek

Przed rozpoczęciem pracy z Egito potrzebujesz się zarejestrować. Pamiętaj, że dla jednego użytkownika możesz utworzyć całkowicie darmowe konto i przetestować system.
Podczas rejestracji podajesz dane niezbędne do uruchomienia Twojego Egito. Część z nich możesz nastepnie edytować w ustawieniach. Szczególnie, że dane te będą wykorzystywane w generowanych dokumentach.

By skorzystać z oprogramowania wystarczy komputer/laptop/tablet z dostępem do internetu. Istnieje równiez aplikacja mobilna. Systemowi Egito CRM wystarcza standardowa konfiguracja komputera. Na wszelki wypadek sprawdź czy spełniasz niezbędne minimum wymagań. Poprzez przegladarkę internetową wejdź na utworzoną w rejestracji stronę https://twoja_nazwa_firmy.egito.pl gdzie wyświetlony zostanie Twój ekran logowania. Adres ten znajdziesz również w pierwszym mailu otrzymanym po zarejestrowaniu. Logowanie jest konieczne. Pozwala na identyfikację użytkownika i udostępnienie mu w bezpieczny sposób jego danych w dowolnym miejscu na świecie. Zalogowany użytkownik będzie miał dostęp zgodny ze swoimi ustawieniami uprawnień. Przy pierwszym logowaniu zaprezentowany zostanie przewodnik po systemie wprowadzający Cię w jego wygląd i funkcjonowanie.