Skontaktuj się z nami (+48) 12 446 66 66

Bezpieczeństwo Egito

To jest stara wersja strony!


Rozwiązanie SaaS (Software as a Service) jakim jest Egito CRM sprawia, że obowiązek dbania a bezpieczeństwo Twoich danych w dużej mierze spoczywa na nas. Znamy i rozumiemy zagrożenia płynące z wykorzystywania technologii informacyjnych do zarządzania i przetwarzania danych osobowych i kontaktowych. Jesteśmy świadomi obowiązków, jakie nakłada na nas prawo i rozsądek. Ze swej strony oferujemy ciągłą aktualizację zabezpieczeń całego systemu, wybór odpowiedniego zaplecza technologicznego oraz wsparcie dla Twojej polityki bezpieczeństwa. Pamiętajmy jednak, że wiele zależy od samego sposobu użytkowania systemu a w szczególności od ustalonej w firmie hierarchii uprawnień.

Polityka prywatności Egito CRM

Chcąc upewnić się co do bezpieczeństwa Twoich danych przeczytaj naszą politykę prywatności.

Serwer

Wybraliśmy serwery o najwyższych parametrach niezawodności oferujących nowoczesne zabezpieczenia zlokalizowanych w nich fizycznie danych:

 • Informacje przechowywane są w dwóch niezależnych lokalizacjach.
 • Cały teren serwerowni jest stale monitorowany.
 • Dzięki dedykowanej kolokacji serwera mamy pewność, że awaria jednego urządzenia nie wpływa na funkcjonowanie systemu Egito CRM.
 • Wizyty techniczne w serwerowni są autoryzowane.
 • Praca serwerów jest monitorowana, a praca serwisantów rejestrowana.
 • Zabezpieczenie elektryczne gwarantowane jest przez urządzenia UPS oraz generatory prądotwórcze.
 • Urządzenia serwerowe są zabezpieczone przed przegrzaniem i pracują w optymalnej temperaturze.
 • Nowoczesny system przeciwpożarowy jest połączony bezpośrednio z lokalną jednostką straży pożarnej.

Serwery są zabezpieczone również od strony systemowej:

 • Aktualizacje bezpieczeństwa są nieprzerwanie przeprowadzane na zarządzanych serwerach.
 • Istnieje centralna kopia bezpieczeństwa serwera.
 • Dysk twardy w macierzy zabezpiecza przed utratą danych.
 • Nad pracą serwera pracują wykwalifikowani eksperci dostępni 24/7.

Polityka prywatności serwerowni gwarantuje bezpieczeństwo Twoich danych i stabilność naszego systemu.

Kopia zapasowa

Codzienne kopie bezpieczeństwa chroniące Twoje dane wykonywane są w godzinach wieczornych by uniknąć spowalniania systemu. Nawet w przypadku poważnej awarii sprzętowej bądź aplikacyjnej jesteśmy w stanie szybko przywrócić bezpiecznie wszystkie dane, których potrzebujesz.

Szyfrowanie transmisji

Wszelkie dane, które są wprowadzane w czasie rzeczywistym w przeglądarkę (loginy, hasła, emaile, rekordy) szyfrujemy za pomocą 256-bitowego algorytmu SSL. Dzięki temu masz pewność, że nikt nie pozna Twojego hasła lub danych poufnych. Analogiczne systemy są wykorzystywane obecnie w bankowości elektronicznej. Wysoki standard bezpieczeństwa potwierdza certyfikat SSL, który nasza firma otrzymała we współpracy z autoryzowanym dostawcą bezpiecznych rozwiązań online: The Go Daddy Group, Inc. Prócz szyfrowania danych, nasze serwery oferują także zaporę ogniową – czyli system ochrony sprzętu i danych przed atakami hakerów, wirusów i aplikacji wykradających informacje.

Grupy uprawnień i uprawnienia

W bezpieczeństwie bardzo ważnym jest czynnik ludzki. Dlatego system Egito CRM zawiera rozbudowane opcje zarządzania uprawnieniami użytkowników w systemie. Pozwalają na określanie kto i do których danych ma dostęp. Grupy uprawnień są to zdefiniowane zestawy uprawnień określone np. zgodnie z zajmowanym stanowiskiem. Użytkownik może przynależeć do kilku grup i zgodnie z ich ustawieniami mieć określone swoje uprawnienia. Uprawnienia możesz zmienić dla pojedynczego użytkownika, bez wpływania na całą grupę. O przydzielaniu uprawnień przeczytasz tutaj.