W Egito masz jak w banku.

Bardzo miło mi wszystkich poinformować, że nasz system CRM online jest już po udanym wdrożeniu technologii szyfrowania danych SSL. Dla wszystkich niewtajemniczonych – SSL (Secure Socket Layer) to protokół bezpiecznego połączenia Internetowego, wykorzystującego 256-bitowe szyfrowanie wprowadzanych w przeglądarkę danych.

Dzięki tej technologii wszystkie dane, które wprowadzasz do Egito są odpowiednio zabezpieczone przed przejęciem i odczytaniem przez osoby nieuprawnione. Korzystając z naszego systemu możesz więc spać spokojnie – bez obaw o hasła, loginy czy bezcenne wręcz bazy danych

Z analogicznych systemów szyfrowania połączeń korzystają banki umożliwiające swoim Klientom bezpieczne korzystanie z kont internetowych z domowego zacisza. Wdrożenie systemu jest więc kolejnym krokiem do uczynienia Egito jeszcze bezpieczniejszym.

Szerzej o tym jak nasz system CRM zabezpiecza Twój biznes możesz przeczytać na naszej stronie internetowej w zakładce bezpieczeństwo: www.egito.pl/bezpieczenstwo

Ten wpis został opublikowany w kategorii Funkcje Egito i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.