Egito CRM w mediach

Niedawno rozpoczął się Nowy Rok, a wraz z jego nadejściem ruszyła medialna maszyna. Co znaczy ten enigmatyczny wstępniak? Oznacza to, że naszym serwisem zainteresowali się przedstawiciele znanych portali internetowych: antyweb.pl oraz wystartowali.pl.

W swoich ostatnich artykułach postanowili oni opisać funkcje i możliwości naszego systemu CRM online. Oceny były przychylne, a realizacja projektu została oceniona na poziomie bardzo dobrym. Jak możemy przeczytać w jednym z artykułów:

„Przyznaję szczerze: lubię tego typu aplikacje. Mają jasno sprecyzowaną grupę docelową, wyraźny cel i można z jej wykorzystaniem zmienić kilka procesów na lepiej zorganizowane. Same zalety – można by napisać.”

Bardzo cieszy nas to, że na samym początku drogi spotykamy się z przychylnymi opiniami szanowanych serwisów, cieszących się zaufaniem Internautów. Pełne wersje artykułów możecie przeczytać tutaj:

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.