Nowa funkcja - ulepszony widok wysyłki maili z CRM Egito

Jedną z wygód CRM jest możliwość wysłania oferty czy faktury do klienta bezpośrednio z systemu. Do tej pory widok takiej wysyłki w zupełności wystarczający by wysłać maila napisanego ręcznie czy z szablonu wraz z załącznikami.

Nowy widok nie jest oczywiście rewolucją w kwestiach interfejsu, ma być kontynuacją obecnego sposobu pracy. Wielu użytkowników zapewne nawet nie zauważy naszej zmiany, szczególnie że wizualnie przybliża to naszą wysyłkę maili do tej znanej z programów pocztowych.

Co więc wprowadza nowa wysyłka maili?

Przede wszystkim, jak wspomnieliśmy wyżej,  interfejs bardziej przypomina ten z programów pocztowych. Pola jak Do, DW i UDW są bardziej przejrzyste co najbardziej widać gdy mail wysyłany jest do kilku osób jednocześnie.

Największe jednak zmiany dotyczą lepszego sposobu na pół-automatyczne uzupełnienie tego widoku. Dla przykładu: podczas wysyłania oferty chcemy ograniczyć wybór nadawców do 2 maili (info@firma.pl i oferty@firma.pl) bez względu na to jaki mail używa pracownik. Tytuł maila ma być sugerowany automatycznie podobnie jak dodatkowe załączniki z repozytorium plików. Treść do wyboru spośród szablonów w tym takich których treść uzupełnia się o numer oferty czy termin jej obowiązywania. Takich przykładów można mnożyć więc zachęcamy do omówienia z nami konkretnych przypadków a ustalimy właściwe rozwiązanie by przyspieszyć wysyłanie ofert, zamówień, faktur, faktur, odpowiedzi na maile czy zgłoszenia z Egito. Być może takie ułatwienie, które jednocześnie ogranicza pomyłki, da się "wyklikać" w konfiguracji aplikacji, ale jeżeli niezbędna będzie zmiana w programie to również możemy ją wprowadzić by osiągnąć spodziewany efekt. Nowy widok pozwala nam na zdecydowanie więcej więc warto opisać swój przypadek typowych wysyłek na pomoc@egito.pl a my przygotujemy właściwe rozwiązanie.

Opublikowano w kategorii: Funkcje Egito