Wirtualne magazyny dla handlowców

Utworzenie "wirtualnych" magazynów pozwala na uporządkowanie logistyki związanej z faktycznym przepływem towarów lub planowaniem zaopatrzenia.  Moduł magazyn w Egito z pewnością pomoże w efektywnej pracy podróżujących handlowców i ich menadżerów.

Osobne magazyny dla handlowców
Dla każdego z pracowników możesz utworzyć osobny magazyn i określić dla niego stan początkowy. Rejestrowanie poszczególnych przyjęć i wydań a zapewne najczęściej przesunięć ułatwi bieżącą kontrolę i planowanie.  W dowolnym momencie sprawdź gdzie i w jakiej ilości znajduje się dany towar lub jak wygląda aktualny stan zaopatrzenia pracownika w sprzedawane produkty.
MM - przesunięcie między magazynowe

Dzięki temu dokumentowi zaoszczędzisz mnóstwo czasu a uzyskasz wgląd w wyżej omówione stany magazynowe wg pracowników. Uzupełnienie jednego formularza pozwala wydać towar z jednego magazynu i przyjąć go do innego wybranego "miejsca" czyli u handlowca. Operację taką wykonać możesz w obie strony. Wydany towar w sytuacji zwrotu zarejestrujesz z powrotem do głównego magazynu.

Wirtualne magazyny mają wiele zastosowań:

Mobilne sklepy

Handlowcy opuszczający siedzibę firmy z określoną ilością towaru mogą na bieżąco z trasy rozliczać sprzedaż. Każdy z pojazdów/pracowników najlepiej gdy zarejestrowany jest osobno ale ostateczna struktura zależy od potrzeb Twojej firmy.

Porządek na magazynie

Dowolny magazyn możesz podzielić na mniejsze np, odwzorowując pomieszczenia w jednym budynku czy przestrzenie podzielone np zespołami.

Zaopatrzenie klientów lub pośredników

Możesz utworzyć miejsce we własnym systemie gdzie zarejestrujesz towar wydany klientowi czy pośrednikowi. Udostępniając ten magazyn osobie z zewnątrz lub poprzez integrację zapewnisz sobie bieżący podgląd na faktyczne stany w celu ewentualnej dosprzedaży w odpowiednim momencie.

Opublikowano w kategorii: Funkcje Egito | Otagowano: Egito, magazyn, sprzedaż