Aktualizacja aplikacji Egito Android

Kolejna aktualizacja [v6.2.6] naszej aplikacji stabilizuje jej działanie na nowszych wersjach systemu Android oraz pod względem uprawnień niezbędnych do jej funkcjonowania. Jakie aktualnie posiada możliwości? Opiszemy te najważniejsze.

Dostęp do bazy klientów

Od pierwszego zalogowania i synchronizacji masz mobilny dostęp do swojej bazy klientów (kontrahentów, kontaktów, leadów). Możesz zarówno przeglądać jak i dodawać nowe wpisy. Dwa ułatwienia typowe dla telefonów będą szczególnie pomocne:

  • wybranie numeru telefonu z poziomu aplikacji by zacząć połączenie.
  • sprawdzenie adresu klienta na mapie z możliwością zaplanowania trasy w Mapach Google.

Plan i archiwum działań

Oprócz danych klientów możesz również sprawdzić zaplanowane działania czy przejrzeć historię pracy z danym klientem. Dzięki temu lepiej przygotujesz się do następnego spotkania.

Rejestr połączeń

Nawiązując połączenie lub po zakończonej rozmowie przychodzącej aplikacja pozwoli na zapisanie notatki. Jeżeli numer telefonu rozmówcy był już zapisany w bazie aplikacja automatycznie powiąże działanie z odpowiednim Kontrahentem.

Powiadomienie o przychodzącym połączeniu

Kiedy pracujesz przy biurku nie musisz sięgać po telefon żeby sprawdzić kto dzwoni. W aplikacji na komputerze, w przeglądarce dostaniesz informacje o numerze rozmówcy oraz możliwość uruchomienia od razu karty tego klienta żeby rozmowę od razu zacząć z kompletem informacji.

Zapraszamy do pobrania najnowszej wersji ze sklepu Google

Opublikowano w kategorii: Aktualności, Integracje