Nowy kalendarz w egito

Kalendarz Egito rozbudowaliśmy o nowe opcje. Dzięki temu nie ogranicza się on już do zaplanowanych spotkań i działań. Zapraszam do przeglądu dodanych możliwości.

Kalendarz

Filtrowanie

Po lewej stronie kalendarza znajdziesz filtry odnoszące się do działań (wydarzeń i zadań). Za ich pomocą wyświetlisz dokładnie takie dane jakie potrzebujesz w danej chwili.

Kalendarz

Przeglądanie według użytkownika

W zasadzie najważniejszym filtrem jest użytkownik a dokładniej właściciel działania - osoba odpowiedzialna za wykonanie danego zadania, organizator spotkania. Możesz filtrować po jednej osobie lub zestawić dane dla kilku użytkowników by sprawdzić ich dostępność. Osobno filtruje się według użytkownika, który utworzył działanie. Wiadomo kto, komu i na kiedy zaplanował działania.

Kalendarz

Przeglądanie wg typów i stanów działań

Działania można przypisać do jednego ze standardowych typów (Spotkanie, telefon, email) lub skorzystać z opcji inne, gdzie również znajdą się dostosowane typy działań. Wtedy kalendarz może wyświetlić na przykład same spotkania i "montaże". Dodatkowo możemy filtrować ten widok według zaplanowanych i otwartych działań. A co w takim razie z zakończonymi, anulowanymi i innymi archiwalnymi działaniami?

Kalendarz

Wyświetlanie historii - zakończonych działań

Aby kalendarz pokazał archiwum wystarczy użyć filtra Status i wybrać w nim nieaktywne. Taki widok możesz następnie przeglądać według sukcesów, porażek, anulowanych za pomocą filtra Stan.

Kolory według priorytetów/typów działań

Kolorystyczny schemat kalendarza obejmuje zarówno typy i jak i priorytety działań. Spotkania bedą miały zielone tło, każde inne działanie niebieskie. Prawy bok działania będzie podświetlony zgodnie z jego priorytetem:

  • zielonym dla niskiego
  • żółtym dla normalnego
  • czerwonym dla wysokiego

Rzut oka i od razu wiadomo, które sprawy wymagają zwiększonej uwagi.

Opublikowano w kategorii: Funkcje Egito | Otagowano: CRM, działania, Egito, ergonomia pracy, harmonogram, kalendarz, praca, priorytety