Nowa wersja wtyczki do MS Outlook

Udostępniliśmy już najnowszą wersję naszej wtyczki do Microsoft Outlook. Szczegóły oczywiście w naszej bazie wiedzy. A tu powiemy co się zmieniło i jak skutecznie integrować Egito z MS Outlook.

Rejestrowanie maili wychodzących

Do tej pory, każdy mail który chcieliśmy zapisać do Egito trzeba było kliknąć i wtedy skorzystać z przycisków pod treścią aby zarejestrować go w CRM. Od teraz dla emaili wychodzących możemy podczas wysyłania potwierdzić że chcemy aby ta wiadomość trafiła równocześnie do Historii działań w systemie Egito.

Instalacja wtyczki

Po pobraniu należy rozpakować archiwum, zainstalować wtyczkę, najlepiej bez zmian podczas instalacji. Następnie proszę uruchomić Outlook'a i skorzystać z nowej zakładki Egito CRM dostępnej w górnej części programu. W menu wybieramy konfigurację dodatku i uzupełniamy adres aplikacji, login oraz hasło użytkownika. Konfigurator zielonym kolorem potwierdzi poprawne połączenie. Znajduje się tam również dodatkowy checkbox, który sprawia że przy wysyłanych mailach Outlook będzie zapytywał o dodanie aktualnie wysyłanej wiadomości do Egito.

Zapraszamy do instalacji - wtyczka znacznie upraszcza pracę z mailami i automatyzuje rejestrowanie komunikacji w archiwum.

Opublikowano w kategorii: Funkcje Egito | Otagowano: CRM, działania, integracja, komunikacja, maile