Skontaktuj się z Nami (+48) 12 446 66 66

7 powodów dla których musisz mieć egito

1 Platforma budowana od podstaw w porozumieniu z biznesem

Tworzymy system CRM faktycznie rozwiązujący problemy biznesowe. Jego rozbudowane możliwości wspomogą rozwój Twojego biznesu. Każda funkcja czy aplikacja jest budowana w porozumieniu z klientami.

2 Platforma dostosowana do wielkości przedsiębiorstwa

Niezależnie od ilości pracowników monitoruj sprzedaż i koordynuj działania wszystkich działów.

Elastyczność systemu pozwala na wsparcie Twojej firmy od kilkuosobowej struktury do wieloosobowej organizacji zlokalizowanej w różnych miastach i Państwach. Naszym zdaniem przedsiębiorstwa zasługują na dopasowane do ich potrzeb rozwiązania, które ułatwiają pracę oraz usprawniają procesy.

3 Przejrzysta i intuicyjna

Koniec z epoką kamienia łupanego w IT. Wygląd platformy egito zachęca do użycia, informuje co gdzie jest i jak działa, przyspiesza szkolenie pracowników.

4 Poprawia efektywność działań

Nadzoruj relacje

Buduj poprawne relacje biznesowe. Utrzymuj nienaganny kontakt z klientami i kontrahentami. Realizuj kampanie marketingowe i nadzoruj komunikację firmy z rynkiem.

Przyspieszaj i automatyzuj

Wykorzystuj nasze rozwiązania aby przyspieszyć pracę. Click to call , automatyzacja ofertowania, autouzupełnianie danych, panele szybkich podglądów. Prowadzi ewidencje sprzedaży, wykonanych działań i wiele innych.

Wprowadź porządek

Koordynuj pracę między działami w przedsiębiorstwie. Zintegrowane moduły pozwolą na szybki przepływ informacji. Już nie musisz wysyłać dziesiątek maili aby załatwić prostą sprawę.

Sprzedawaj więcej

Zachowaj nadzór nad procesami sprzedaży. Skróć go i kontroluj od zapytania aż po wydanie towaru z magazynu.

Generuj oszczędności

Ograniczaj koszty administracyjne, skróć czas przepływu dokumentów.  Wykorzystaj technologię do uwolnienia energii zazwyczaj marnowanej na powtarzalne czynności.

Bądź na bieżąco

Uzyskaj szybki i łatwy dostęp do informacji.  Łatwy w użyciu i wygodny zestaw filtrów pozwala na natychmiastowe wygenerowanie dowolnych raportów. Pozwala to między innymi na stałą kontrolę wydajności pracowników czy efektywności działów.

5 Mobilna, elastyczna, na czasie

Metody pracy się zmieniają, Egito się rozwija, a Ty ?

Mobilny

Niezależnie czy jesteś w biurze czy w terenie masz dostęp do danych potrzebnych w danym momencie. Funkcje systemu można wykorzystywać zarówno używając komputera, jak i urządzeń z systemem Android.

Elastyczny

Nasze rozwiązanie przygotowane jest do masowej kustomizacji. Łatwo dopasujesz system pod własne wymagania.  Dzięki API nie będziesz miał problemów z włączeniem go we własną infrastrukturę. Systemy dostępów pozwolą odwzorować nawet wielopoziomowe hierarchie.

Na czasie

Nie musisz się martwić o najnowszą wersje. Robimy to za Ciebie. Aplikacja jest nieustanie aktualizowana i rozwijana, dzięki temu masz zawsze dostęp do nowo dodanych funkcji.

6 Bezpieczna na każdym poziomie

Właściwe technologie, dobre praktyki, architektura która wymusza bezpieczne działania to tylko kilka z podstaw bezpieczeństwa w egito.

Standardy bezpieczeństwa

Wszystkie połączenia z egito realizujesz za pomocą szyfrowanego połączenia SSH. Dla całości zgromadzonych informacji codziennie tworzona jest kopia bezpieczeństwa. Wbudowane ograniczenia zabezpieczają bazę danych przed niepowołanym eksportem po stronie użytkownika.

Struktura dostępów

Udostępnij wybrane dane zgodnie z rolą użytkownika. Wybieraj moduły, listy i rekordy z których może korzystać dany użytkownik. Określaj poziom uprawnień do podglądu, edycji, usuwania, eksportu itd.

7 Z profesjonalnym wsparciem klienta

Rozpoczynając z nami współpracę uzyskujesz dostęp do naszego centrum wsparcia.

Wsparcie telefoniczne

W godzinach naszej pracy możesz do nas zadzwonić i uzyskasz poradę. Wykwalifikowany pracownik pomoże Ci w kwestiach użytkowych i podpowie dobre praktyki.

Webinary

Spotkaj się z nami przy okazji któregoś z naszych edukacyjnych webinariów. Poznaj możliwości systemu i wypracowane wspólnie z naszymi użytkownikami najlepsze praktyki.

Baza wiedzy

System posiada specjalnie przygotowaną i rozwijaną bazę wiedzy. Użytkownik w razie potrzeby znajdzie tam opis zaawansowanych możliwości systemu.

Czy Twoim handlowcom zdarzyło się zapomnieć o spotkaniu lub wykonaniu telefonu? Przygotowywać ofertę przez kilka godzin? Wpisać w istotne dokumenty błędne dane? Tych i innych sytuacji unikniesz dzięki Egito.

Wypróbuj Egito

Top