Spotkajmy się online lub zadzwoń: (+48) 12 446 66 66

Panel B2B Egito

Klienci sami będą mogli złożyć zamówienie

dział handlowy uzupełni szczegóły i uruchomi realizację

Ułatw pracę swoim handlowcom

Klient sam wybierze co interesuje go z dostępnego przez panel B2B zakresu oferty

Precyzyjne nazewnictwo

Prawdopodobnie klient kojarzy Twoją ofertę ale to nie obroni przed literówkami czy zakłoceniami na łączach telefonicznych podczas zamówień standardowymi formami komunikacji.

Opcje na cross- i up-selling

Klient może zapoznać się z wybranym zakresem Twojej firmowej oferty. Do wybranych produktów można skutecznie zachęcić dodatkowymi wyróżnieniami. Może być widoczna jedna dłuższa lista lub pogrupowana wg kategorii.

Natychmiastowa kontynuacja

Zamówienia pojawią się bezpośrednio w CRM. Wystarczy uzupełnić dodatkowe informacje, przekazać zamówienie opiekunom i do realizacji. Automatyzacje pomogą w obsłudze i informowaniu klienta na bieżąco o postępach.

Dostosowania

Wygląd

układ wizualny możemy zakodować zgodnie z polityką wizualną firmy. Jeżeli potrzebujesz zmodyfikować kolory, czcionki czy układ - napisz lub przyślij swoje projekty.

Dane produktów

Listę produktów można zmienić co do zakresu wyświetlanych informacji: pokazać lub ukryć ceny, dodać kody produktów a nawet grafiki czy opisy techniczne.

Funkcje

Wyróżnienia mogą zależeć od już dodanych do zamówienia pozycji, albo ich ilości. Naliczenie rabatu w zależności od wartości zamówienia? Dodatkowe wyliczenia kosztów przesyłki czy transportu? Realizujemy nietypowe przypadki - porozmawiajmy o tym czego potrzebujesz.

Sprawdź demo

Usprawnij swoją pracę dzięki Egito CRM

Załóż konto