Spotkajmy się online lub zadzwoń: (+48) 12 446 66 66

Proces ofertowania

Baza klientów, sprzedaż, ofertowanie

zintegrowana praca działu handlowego

Sprawdź egito

Oferta generowana w Egito

Usprawnij proces wyceny i negocjacji

Generuj eleganckie dokumenty do wysłania mailem lub prezentacji w formie drukowanej

Szybka obsługa nowych zapytań

Korzystaj z szablonów lub poprzednich ofert by kilkoma kliknięciami uzyskać potrzebny efekt i od razu wysłać ofertę mailem bezpośrednio z CRM.

Aktualne informacje o cenach

Uzupełniane na bieżąco ceny towarów i usług będą używane podczas ofertowania i kalkulacji. Pracownicy mogą zmieniać sugerowane ceny oraz stosować rabaty.

Historia negocjacji

Oferty łatwo skopiujesz, żeby przygotować nowe wersje cenowe. Będzie moża porównać Zaakceptowane warunki z pozostałymi.

Dbaj o standard obsługi

Zamień oferty pisane ręcznie na systemowo wspierany proces który w efekcie zapewni stałą jakość obsługi i autoamtyczne raportowanie.

Po akceptacji

Łatwo zamienisz Ofertę w Zamówienie do realizacji lub fakturę (proformę/FV/zaliczkę) do opłacenia.

Automatyzacja

Dobrze przygotowane produkty, wzory i szablony pozwolą w pełni zautomatyzować ofertowanie. Przykładowo wyliczona oferta wysyłana od razu po uzupełnieniu formularza na stronie.

Dostosowania ofert

Kalkulacje

Wdrażamy dedykowane wyliczenia oparte o wcześniejsze dodanie parametrów produktów lub ofert. Automatyczne kalkulacje znacząco przyspieszą proces handlowy.

Szablony

Można mieć wiele zapisanych pakietów cenowych gotowych do użycia - wystarczy wybrać komu chcemy dany szablon przedstawić, zapisać i wysłać lub wydrukować.

Personalizacja

Zdecyduj na ile oferta zawierać będzie personalny komentarz czy dane pod konkrentego klienta. Do użycia będą zarówno predefiniowane opisy lub teksty pisane indywidualnie.

Wzory wydruków

Poza standardowymi wydrukami możliwe są dalekie zmiany we wzorach aby w pełni realizować firmową politykę wizualną. Szczególnie gdy chcemy mocno personalizować oferty i dodać więcej informacji o produktach/usługach.

Grafiki

Oferta nie musi ograniczać się do tekstowej tabeli - uzupełnij miniatury w produktach i generuj wielostronicowe katalogi z asortymentem dobieranym indywidualnie pod każdego klienta.

Generuj oferty i wyceny w Egito CRM

Załóż konto