Spotkajmy się online lub zadzwoń: (+48) 12 446 66 66

Egito CRM - Pakiet Premium

opis pakietu rozszerzonego

Dodatkowe możliwości pakietu Premium

Kasa/Bank

Rozliczaj płatności szczegółowo według kwoty, daty wpłaty. Rejestruj wpływy na kasę lub konto bankowe oraz podziel przyjętą sumę na różne dokumenty.

Wirtualny magazyn

Zarządzaj gospodarką magazynową poprzez przyjęcia i wydania towaru. Generuj dokumenty PZ, WZ i inne. Remanent pozwoli sprawdzić stan i wartość w poszczególnych lokalizacjach.

Marketing

Generuj segmenty z bazy klientów, do których wyślesz wiadomość przy pomocy Egito lub wysyłając je do zewnętrznego programu dla kampani mailingowych i newsletterów.

Umowy

Generuj dokumenty do podpisu i wyszukuj po parametrach umowy. Przechowuj skany podpisanych dokumentów i odnajduj je bez problemu. Automatyzuj przypomnienia o rozliczeniach lub końcu umowy.

Serwis

Przyjmuj zgłoszenia dotyczące konkretnych urządzeń lub instalacji. Ułatw sobie i klientom zbieranie informacji potrzebnych do pilnowania przegladów lub realizacji zleceń serwisowych.

Zawiera podstawowe moduły systemu CRM

Baza klientów

Zbierz dane kontaktowe swoich klientów, osób kontaktowych, partnerów binesowych, dostawców, podwykonawców czy urzędów w jednym miejscu.

Działania/Zadania

Planuj, deleguj i sprawdzaj postępy. Lista działań to jednocześnie harmonogram pracy jak i historia pracy z danym klientem.

Kalendarz

Wyświetl co masz zaplanowane dla siebie albo Twoich współpracowników. Koordynacja pracy całych zespołów widoczna jak na dłoni.

Oferty

Zapisz warunki cenowe i termin obowiązywania oferty. Błyskawicznie przeliczysz, wygenerujesz i wyślesz dokument PDF do klienta. Raporty pozwolą sprawdzić jakiej wartości oferty były wystawione w wybranym okresie i przez których pracowników.

Zamówienia

Prześlij klientowi dokument, którego podpisanie będzie potwierdzeniem realizacji. Dzięki stanom zamówień sprawdzisz na jakim są etapie, a także kto się nimi zajmuje.

Faktury

Sprawnie przejdź od zaakceptowanej oferty, przez realizację do rozliczeń z klientem. Stosuj proformy, zaliczki i wystawiaj faktury VAT.

Jak wygląda zakup systemu?

Dostęp online w modelu SaaS

W zależności od liczby użytkowników jednoczesny dostęp przez przeglądarkę będzie miało tyle osób ile jest opłaconych subskrybcji.

Umowa i faktury

Rozpoczęcie i bieżące rozliczenia oparte są o odesłanie podpisanej umowy i/lub opłacenie pierwszej proformy.

Przedłużenie na kolejny okres

Przedłużenie odbywa się automatycznie - możliwe jest wypowiedzenie z zachowaniem miesięcznego okresu wypowiedzenia.

Płatność roczna

Wybierając płatność roczną 2 miesiące są w gratisie (zastosowanie ma cena miesięcznego dostępu x10)
Porównaj z cennikiem

Zamów już dziś dla 1 użytkownika

przetestuj bezpłatnie przez 14 dni
(następnie 650zł/użytkownika netto rocznie)

Podaj swój NIP: